Euroglass jest dystrybutorem materiałów dla zakładów szklarskich marek ALU-PRO oraz FENZI Polska.

W ofercie posiadamy:

  • ramki dystansowe nie butylowane i butylowane ( aluminiowe i ramki ciepłe w kolorach standard )
  • narożniki
  • taśmy butylowe
  • sito - pochłaniacz molekularny
  • silikony i kleje szklarskie
  • przekładki korkowe
alupro

Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Materiały dla zakładów szklarskich Sito molekularne 25kg Taśma Taśma miernicza 5m Stanle Klej Przekładki korkowe Silikon

EGLAS jest innowacyjnym rozwiązaniem grzewczym, dzięki któremu możemy wyeliminować niedogodności z którymi zmagają się Klienci, takie jak kondensacja pary wodnej na szkle, czy też pokrywa śnieżna na dachu lub świetliku. Szkło to zapewnia także komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń, poprzez wyeliminowanie efektu zimnego okna. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, szkło to może nawet pełnić funkcję głównego źródła ogrzewania. Mechanizm działania „ciepłego szkła” takiego jak EGLAS oparty jest na dwóch czynnikach: prądzie elektrycznym i powłoce z tlenków metali, którą pokryta jest jedna z powierzchni szkła. Szyby EGLAS dostępne są w wersji podwójnie lub potrójnie zespolonej, a także w postaci szkła laminowanego.

Broszura informacyjna

Źródło:

log GlassSolutions Web 0

 

biuletyn styczen main grey 1

Od jesieni do wiosny częstym zjawiskiem obserwowanym w naszych domach jest kondensacja. To proces skraplania pary wodnej i osadzania jej na wewnętrznej stronie szyb w standardowych oknach z szybami jednokomorowymi. Jak się okazuje powodem kondensacji nie jest zła jakość lub ukryta wada okien. Co ją zatem powoduje i jak sobie z tym problemem radzić?